BISON-BIAL S.A.

BISON-BIAL S.A.

Компанія BISON-BIAL є найбільшим виробником зажимного допоміжного інструменту для механічної обробки в Польщі і одним з лідерів світового інструментального ринку протягом багатьох десятиліть. Заснована фірма в 1948 році
 
Компанія Bison-Bial - вже багато десятиліть один з лідерів світового інструментального ринку. Спеціалізація фірми - допоміжна затисна оснастка для механічної обробки. У програмі випуску - токарні патрони, слюсарні лещата, машинні лещата, фрезерна затисна оснастка. Bison-Bial в 70-х роках один з перших в Польщі впровадив на виробництві комп'ютеризовані системи управління і зараз постійно проводяться роботи з модернізації виробництва з метою розширити номенклатуру, випускати більш якісну продукцію за доступними цінами.

Сьогодні це найбільша в Польщі підприємство, яке спеціалізується на виробництві технологічного оснащення до обробки різанням і вже багато десятиліть займає лідируюче місце серед такого типу виробників в світі. Продукції компанії Bison-BIAL S.A. підтверджено численними сертифікатами.